Hasar kayitli değişensiz

2.76K görüntülenmeAraç Tavsiyeleri
0 Yorum

İyi günler arkadaşlar.  2007 model Toyota Corolla 1.6 Terra m var. 5664 e hasar sorgulaması yaptığımda aracımın 2 kazaya karıştığını birinci kazanın bi bedeli olmadığını ikinci kazanında 26500 tutarında hasar kaydi olduğu yazıyor.  Değişen sorgulamasinda da degiseni Yoktur diyor. Ben arabamı satmak istiyorum ve alıcıya doğru bilgi verip hakka girmemek için bu arabanın neden dolayı bu hasar kaydını aldığını öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen nasıl öğrenebilirim bu aracın geçmişini

Arabahaberim.com Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi 23 Eylül 2018
Bir Yorum Ekle

Merhabalar,

Aracınızda miktarsız gözüken hasar kaydı sanırım karşı tarafın hatalı olmasından ötürü size yansımamış.(Hasar bedelini karşı tarafın sigortası ödemiş.)

26500 TL tutarındaki hasar kaydında eksper raporu çıkmaması ise hasarın kasko veya sigorta aracılığı ile değil de kişinin kendisinin yaptırdığını gösteriyor. Hasarı aracın altından vs. almış ise oradaki parçaların değişimi ve işçilikle bu tutar çıkarılmış olabilir. Aracın sahibi de dışarıdan yaptırmış ise aracı eksper raporu çıkmayacaktır.

Siz aracınızı satmadan önce kaliteli bir ekspertiz firmasına giderek aracınızı detaylı inceletin. Sonrasında bu rapor ile müşterilere aracı sunmuş olursunuz.

Arabahaberim.com Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi 23 Eylül 2018
Bir Yorum Ekle
0 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.
Cevabınızı yazın.
DMCA
PROTECTED