Rent a car karşılaştırma sayfası Ekocars.com Hizmete Başladı.

Her yıl on binlerce müşteriye ulaşmayı başaran ekocars.com, uygun fiyatları ve kaliteli hizmetiyle ön plana çıkmayı başarmış bir girişimdir. Türkiye’de birçok araç kiralama sitesi bulunmasına rağmen Ekocars alanında öncü olmayı başararak, doğa dostu araçları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Neden Ekocars’dan Araç Kiralamalıyım?

Öncelikle doğa dostu araç kiralamak istiyorsanız önceliğiniz Ekocars olmalıdır. Bildiğiniz üzere doğamız her geçen gün kirlenmekte ve araçların saldığı egzoz gazı da havamızı kirletmektedir. Ekocars aldığı önlemler sayesinde doğa dostu araçlara öncelik vermektedir. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak için doğa dostu araçları tercih etmek önceliğimiz olmalı. Ayrıca Ekocars, bünyesinde barındırdığı binlerce marka ve modelle çok geniş bir seçenek ağı sunmaktadır. İstediğiniz aracı dakikalar içerisinde kiralayabilir ve belirttiğiniz yerden teslim alabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler güvence altında olur ve herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Kiralama Sonrası Destek Devam Ediyor

Ekocars.com üzerinden araç kiraladığınızda tüm sorunlarınızla etkili bir şekilde ilgilenilmektedir. Araç kiralama sonrası yaşayabileceğiniz sorunlarda ya da trafik kazalarında destek alabilirsiniz. Ekocars ekibiyle iletişime geçtiğinizde yapmanız gerekenler hakkında bilgi verilir ve istenmeyen durumlardan sorunsuzca kurtulmanız için yardımcı olunur. Müşteri hizmetleri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ekocars.com’dan araç kiraladığınızda son 48 saate kadar iade alabilirsiniz. Böylelikle erken yapmış olduğunuz rezervasyonların iptalini sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 48 saatten daha az sürede iptal işlemi gerçekleştirebilmek için de iptal sigortası talep edebilirsiniz. İptal sigortası yaptırdığınızda teslim alma tarihine kadar herhangi bir ücret ödemeden iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralarken Ekstra Ücret Öder miyim?

Araç kiralamalarında genellikle hasar feragatnamesi, hırsızlık koruması, vergiler, günlük sınırsız kilometre ve otopark ücreti dâhildir. Fakat bazı durumlarda ücretlendirme oluşabilir. Bir araç kiralarken özellikle günlük kilometre sınırı olup olmadığını kontrol ediniz. Ayrıca çocuk koltuğu, ek sürücü ve navigasyon cihazı gibi ekstra istekleriniz için de ücretlendirme uygulanabilir. Bunların ücretlerini kontrol etmelisiniz.

Bu ücretlendirmelerden hariç olarak birçok firma sürücülerin 23 ve 75 yaş arasında olmasını istemektedir. Bu nedenle 23 yaşından küçük veya 75 yaşından büyükseniz ekstra ücret ödeyerek araç kiralayabilirsiniz.

Doğa Dostu Firmaları Tercih Edin

Çocuklarınıza daha iyi bir gelecek bırakmak için doğa dostu firmaları seçin. Ülkemizde çok az sayıda bulunsalar da sayıları her geçen gün artmaktadır. Siz özellikle doğa dostu olanları seçerseniz birçok firma bu yönde düzenleme yapacaktır. Değişim sizden başlasın.

Doğaya dost, uygun fiyatlı ve kaliteli bir araç kiralama sitesi arıyorsanız, Ekocars.com’u da alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here