Kullanım Koşulları

1. İçerik

arabahaberim.com içeriği, Android, iOS, Windows Phone ve Symbian gibi mobil işletim sistemleri ve bu işletim sistemlerini kullanan cep telefonu, akıllı telefon ve tablet bilgisayar gibi cihazlar ile ilgili konulardan oluşmaktadır.

2. İçeriğin Kullanımı ve Kullanım Sorumluluğu

arabahaberim.com üzerindeki içeriği her ziyaretçi kullanabilir. arabahaberim.com içeriğin paylaşımı dışında hiçbir hak ve sorumluluk üstlenmemektedir. Uygulamaların, oyunların, eklentilerin, incelemelerin kullanılacağı cihazlarda oluşturacağı herhangi bir sorundan ötürü arabahaberim.com ve arabahaberim.com’un bağlı olduğu kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

3. Yasallık

Yukarıda da belirtildiği üzere, arabahaberim.com üzerindeki tüm materyaller çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ya da ekibimiz tarafından oluşturulmuştur ve hiçbir telif ve/veya lisans hakkı ile korunmamaktadırlar. Eğer aksi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.

arabahaberim.com internet sitesini kullanan ve kullanmaya devam eden her ziyaretçi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını ve bildirimlerini kabul etmiş sayılır. Herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için, iletisim [at] arabahaberim.com posta adresinden ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.