2019 Volkswagen California Fiyatı

2019 yılı için maalesef Türkiye’de satışı olmayacak olan Volkswagen California’nın Amerika fiyatı 65 bin dolar ila 82 bin dolar aralığında olacak. 

Tamamıyla yeni bir model olan Volskwagen California kamp otomobilinin fiyatları açıklandı. Volkswagen California Ağustos’ta satışta olacak.

californiaarabahaberim

Volkswagen yaklaşık üç ay önce duyurduğu modeli için fiyatlarını ve çıkış tarihini açıkladı. Volkswagen California 3 Ağustos’ta satışta olacak ve 37,657€ ila 41,515€ arasında Ocean versiyonu ise 47,840€ ila 54,975€ arasında satılacak. Modelin 2019 fiyatı 62 bin ile 82 bin dolar aralığında olacak. 

Günümüzde dünyanın en iyi kamp aracı olarak konumlandırabileceğimiz Volkswagen T5 California, güçlü motor seçenekleri, kolay park ve sürüş imkanları ile farklı bir model. Volkswagen California fiyatı ise özellikle model ile ilgilenen kitle tarafından hala çok yüksek olduğu eleştirisine tutuluyor.

Yeni California Transporter baz alınarak üretilecek. Daha güçlü motor, teknolojik iç donanım ve ilk kez kullanılacak adaptif süspansiyon ile California oldukça iddialı gelecek.

Volkswagen California iki versiyon olarak gelecek. California Beach çatıda bir yatak, temel mobilya seti ve yükselen çatı ile giriş seviyesi bir model olarak gelecek.

Daha yüksek donanıma sahip California Ocean ise tam donanımlı bir mutfağa, 42 litrelik buzdolabına ve elektrikli çatı sistemine sahip olacak.

Volkswagen’in iddialarına göre yeni California %15 daha iyi performans sağlayacak. 2.0 TDI olarak üç farklı versiyon motor gelecek. 101 hp’den 201 hp’ye kadar çıkabilecek olan güç seçenekli DSG şanzıman ve dört çeker sistemi ile birlikte alınabilecek.

Yeni Transpor’da da bulunan yorgunluk algılayıcı sistem California’da da standart olacak.

Güncelleme: Avrupa pazarında satışa çıkan Volkswagen California, maalesef Türkiye’de satışa sunulmadı. Hala Volkswagen California Türkiye fiyatı ile ilgili bir gelişme yok.

Volkswagen California modelini Edition özel serisi ile sadece 80 adet üretecek. Habere buradan ulaşabilirsiniz.

Yazı Başlıkları(İncele)

Volkswagen California Türkiye’de Satılacak Mı?

Türkiye’de sadece bazı Volkswagen bayilerinden özel siparişle getirtilebilen Volkswagen California sanıyoruz fiyatı sebebi ile pek tutulmadı. Avrupa’nın neredeyse tamamında kullanılan mobile.de sitesindeki ikinci el Volkswagen  t5 California fiyatı için ilanlarına baktığımızda araçların donanım seviyelerine göre benzer kondisyondaki modeller 190 ila 270 bin Tl aralığında satılıyor.

Yazı Özeti
2019 Volkswagen California Fiyatı
İçerik
2019 Volkswagen California Fiyatı
Açıklama
2019 yılı için maalesef Türkiye'de satışı olmayacak olan Volkswagen California'nın Amerika fiyatı 65 bin dolar ila 82 bin dolar aralığında olacak. 
İlginizi Çekebilir  2015 Aston Martin DB9 GT Tanıtıldı

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here