2015 Volkswagen California Fiyatı

Tamamıyla yeni bir model olan Volskwagen California kamp otomobilinin fiyatları açıklandı. Volkswagen California Ağustos’ta satışta olacak.

californiaarabahaberim

Volkswagen yaklaşık üç ay önce duyurduğu modeli için fiyatlarını ve çıkış tarihini açıkladı. Volkswagen California 3 Ağustos’ta satışta olacak ve 37,657€ ila 41,515€ arasında Ocean versiyonu ise 47,840€ ila 54,975€ arasında satılacak.

Yeni California Transporter baz alınarak üretilecek. Daha güçlü motor, teknolojik iç donanım ve ilk kez kullanılacak adaptif süspansiyon ile California oldukça iddialı gelecek.

Volkswagen California iki versiyon olarak gelecek. California Beach çatıda bir yatak, temel mobilya seti ve yükselen çatı ile giriş seviyesi bir model olarak gelecek.

Daha yüksek donanıma sahip California Ocean ise tam donanımlı bir mutfağa, 42 litrelik buzdolabına ve elektrikli çatı sistemine sahip olacak.

Volkswagen’in iddialarına göre yeni California %15 daha iyi performans sağlayacak. 2.0 TDI olarak üç farklı versiyon motor gelecek. 101 hp’den 201 hp’ye kadar çıkabilecek olan güç seçenekli DSG şanzıman ve dört çeker sistemi ile birlikte alınabilecek.

Yeni Transpor’da da bulunan yorgunluk algılayıcı sistem California’da da standart olacak.

Güncelleme: Avrupa pazarında satışa çıkan Volkswagen California, maalesef Türkiye’de satışa sunulmadı. Yetkililerden henüz model hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Volkswagen California modelini Edition özel serisi ile sadece 80 adet üretecek. Habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  2015 Hyundai Tucson Motor, Fiyat ve Dahası

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here