Yeni Megane Son Testte

Renault’un yenilenen modeli Megane son testlerden geçiyor. Yeni yüzü ve yeni teknolojileri ile Megane Eylül’de tanıtılacak.

renaultmegane_Arabahaberim1

 

Tanıtımına 1 aydan kısa bir süre kalmasına rağmen yeni Megane hala üzerindeki örtüleri kaldırmadı. Ancak casus fotoğrafçılar son testlerini gerçekleştiren modeli ayrıntılı bir şekilde fotoğraflamayı başardı. Tüm işlemlerinin tamam olduğu görüntüsünü veren yeni Megane, kamuflajlı görüntüsünden anladığımız kadarıyla önceki model ile olan tek ortak noktası marka amblemi.

İç mekanda malzeme kalitesi ciddi oranda artmış gibi ve yeni eklenen ekran otomobilin ambiyansını komple değiştiren bir ayrıntı. Ayrıca yeni geliştirilen CMF platformunda üretilecek model önceki seriler ile aynı motorları kullanacak olmasına rağmen daha hafif olacak. Motor kısmında yine tanıdığımız 1.2 ve 1.6 TCe benzinli motorlar ve 1.5, 1.6 Dci dizel motor seçenekleri olacak.

Önümüzdeki ay Frankfurt Motor Show‘da ilk kez tüm ayrıntıları ile ve kamuflajsız olarak tanıtılacak olan Megane ilk aşamada sadece hatchback kasa tipi ile gelecek.

 

 

 

İlginizi Çekebilir  2018 Renault Megane RS Yakında Satışa Çıkıyor

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here