1.6 Dizel ve Otomatik İnsignia Satışta

 Opel’in D segmenti otomobili İnsignia ülkemizde piyasaya çıktığı günden beri gerek yakıt tüketimi, gerekse otomatik versiyonu olmamasından dolayı beklenen satış rakamlarını yakalayamamıştı.

dizelinsignia-arabahaberim

Yeni 1.6 dizel ve otomatil şanzımanlı İnsignia ön siparişle satın alınabiliyor. Ayrıca yeni dizel İnsignia D segmentinin en sessiz motoruna sahip otomobil olma özelliğine de sahip.

Yeni İnsignia Türkiye için Sedan, Sports Tourer ve Country Tourer kasa çeşitlerinde satılacak. En çok satması beklenen sedan İnsignia’nın fiyatları Opel resmi sitesine göre : 1.6 Dizel ve otomatik şanzıman seçeneği ile Edition donanım: 109,900 TL, Edition Elegance: 103.900, Business 103.400, Cosmo 111,900 ve Sports donanım versiyonu 115.900 liradan satışta olacak.

İnsignia’nın yeni dizel motoru 136 hp güç üretiyor ve 320 Nm tork değerine sahip. 10.9 saniyede 100 km hıza ulaşabilecek modelin yakıt tüketim ortalaması ile 5.0 litre olarak belirlenmiş.

Ayrıca yeni İnsignia ile birlikte birçok opsiyon da satın alınabilmekte. AFL far sistemi, Isıtmali direksiyon ve koltuklar, özel ses sistemi gibi birçok donanım isteğe bağlı olarak sunulmakta.

 

İlginizi Çekebilir  Peugeot Partner Yeni Tasarımına Kavuştu

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here