Fıat Aegea’nın Fiyat Listesi Açıklandı

Fıat’ın uzun zamandır merakla beklenen modeli Aegea, yakın zamanda satışa çıkıyor. Aegea’nın fiyat listesi de markanın internet sitesinde yayınlandı.

aegeafiyatlistesi-arabahabeirm

Yeni Fiat Aegea yine markanın diğer modellerindeki gibi üç farklı donanım seviyesi ile sunulacak. Easy, Urban ve Lounge paketleri ile satışa çıkacak olan Aegea’nın başlangıç fiyatı ise 49,900 lira olacak. Mart 2019 itibari ile Egea 1.4 Fire modeli hurda teşvik indirimi ile 62.200 TL başlangıç fiyatı ile satılıyor.

Aegea 1.3 litre dizel, 1.4 benzinli 1.6 litre dizel motor seçenekleri ile sunulacak. 1.3 Multijet Dizel motor 95 hp güç üretecek ve 200 Nm tork değerine sahip olacak. 183 km maksimum hıza ulaşabilecek olan motorun şehir içi yakıt tüketimi ise 5.4 litre olacak. İlk aşamada otomatik şanzıman dizel motor ile sunulmayacak. 1.6 dizel şanzıanın ise maksimum hızı 197 km olarak belirlenmiş ve şehir içi yakıt tüketim ortalaması 5.2 litre.

aegeafiyatlistesi-arabahaberim2

Fiyat listesi yazının devamında güncel hali ile mevcut.

Fıat Aegea hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ekleme: Mart 2019 Egea Fiyat Listesi

2019 Mart itibari ile hurda indirimi ile beraber Fiat Aegea 62 bin liradan başlayan fiyatlarla satılmakta. En ucuz dizel Aegea fiyatı ise şuan 95 bin TL.

İlginizi Çekebilir  Donald Trump'ın Eski Makam Aracı Satılıyor

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here