Köklü İkinci El Otomobil Sitesinden Alışveriş Dikeyi

Türkiye’nin sahibinden.com ile başlayan ikinci el otomobil ilan siteleri, internetin yaygınlaşmasıyla her geçen gün çoğalmış ve büyük-küçük bir çok ilan sitesi yayın hayatına başlamış. Bunların bir çoğu tutunamadan kapanmayla sonuçlanmıştır. Vasitam.com bu birçok ilan sitesinin varlığını sürdürme yarışında hayatta kalmayı başarmış internet projesi olarak karşımıza çıkıyor. Proton araç markasının Türkiye Distribitörü olan Ulubaşlar Holdingin internet projesi olan vasitam.com her geçen yıl kullanıcı sayısını arttırmayı başarmıştır.

Yazı Başlıkları(İncele)

Proton Yedek Parça Satışı

2006 yılında yayın hayatına başlayan ilan sitesi vasitam.com 2013 yılında yenilenme sürecine giderek güncel teknolojilerle ilan altyapılarını güncellediler. 2016 yılında ilan sisteminin yanı sıra e-ticaret altyapısını da güçlendirmiştir. Özellikle proton yedek parça kategorisinde her gün sipariş alan vasitam.com, orjinal proton yedek parçaları satan tek internet sitesi olma özelliği ile dikkat çekiyor. Proton marka araçları olanlar için en büyük sıkıntı orjinal yedek parça bulmak olduğunu belirten kullanıcılar vasitam.com güvencesi ile yedek parçalarına hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar. Proton Gen serisinin piyasadaki binlerce kullanıcısı vasitam.com’da yedek parçalarını sorunsuz, hızlı ve en uygun fiyatlarla temin etmekten mutluluk duyuyor. Siz de alışveriş yapmak isterseniz hemen https://www.vasitam.com/15-proton-orijinal-yedek-parca.html adresini ziyaret edin.

Vasitam.com’da proton marka araçlar için armadan fara, tampondan kilide, debriyajdan kumanda düğmesine her türlü proton yedek parça ürünlerini temin edebilirsiniz. Yalnız proton marka değil, ayrıca tüm marka ve model araçlar için yedek parça temin edebilirsiniz, otomobiliniz için bakım ve onarım ürünlerini bulabilirsiniz. Vasitam.com büyüyen e-ticaret sektöründe otomobil yedek parça satışı yapan e-ticaret siteleri arasında her geçen gün hacmini arttırmış ve büyüme göstermiştir. Siz de otomobiliniz için orjinal yedek parçanızı hızlı ve güvenilir bir şekilde vasitam.com’dan temin edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Yolda Giderken Lastik Patlaması Nasıl Anlaşılır?

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here