Makyajlı DS4’ün Fotoğrafları Sızdırıldı

Önümüzdeki ay ilk kez Frankfurt Motor Show’da tanıtılacak olan DS4’ün kamuflajsız fotoğrafları internette yayıldı.

2016-ds4-fotograflar-arabahaberim-1

 

Yeni makyajlı DS4 önümüzdeki ay Frankfurt Motor Show‘da tanıtılacak. Henüz hiçbir fotoğrafını yayınlanmayan makyajlı DS4’ün fotoğrafları sızdırıldı.

Fotoğraflar ilk kez bir Çek otomotiv sitesinde gün yüzüne çıktı. Fotoğraflardan anladığımız üzere önemli değişimler içeren yeni DS4 iki kasa tipi ile geleceğe benziyor. Hatchback ve Crossback kasa tipleri ile yenilenen tampon tasarımları kullanılacak.

DS4’de yeni ön ızgaralar ve yenilenen far yapısı dikkat çekmekte. Ayrıca yeni model ile sunulacak olan Crossback kasa tipi yerden daha yüksek olması ile daha çok bir SUV havası veriyor. İç kısımda ise yenilenen bilgi ekranı artık daha gelişmiş bir yazılıma sahip olacak ve Apple Car Play donanımına sahip olacak.

Yeni DS4 için herhangi bir motor bilgilendirmesi yapılmadı. Önceki versiyon ile aynı motorları kullanması beklenen DS4 için 1.2 ve 1.6 litre benzinli ve 1.6, 2.0 litre dizel seçenekleri olacak. Citroen tarafından resmi bir açıklama gelmemiş olsa da modelin İngiltere başlangıç fiyatının 18.000-19.000 € aralığında olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  İngiltere'de Hibrit Araç Satışları %75 Arttı

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here