Orijinal Nissan Yedek Parçaları Parça Ofisi’nde

Nissan, 1933 yılında Japonya’da kurulan bir otomobil fabrikası ve dünyanın en tanınmış markalarından biridir. Kurucuları Yoshisuke Aikawa, Den Kenjirō, Masujiro Hashimoto, Meitaro Takeuchi, William Gorham ve Rokuro Aoyama’dır.

Nissan ürünleri arasında öne çıkanlar Micra, Pulsar, Juke, Qashqai ve Navara modelleridir. Araçlarında yapımındaki Japon titizliğini hemen hemen her Nissan aracına bindiğinizde hissediyorsunuz. Özellikle Juke ve Qashqai kendi klasmanında büyük bir çıkış yakalayan Nissan firması, otomotiv pazarının vazgeçilmezi arasındadır.

Yeni bir araç alırken, özellikle sıfır araç alanlar, satın almış oldukları otomobilin hiç arıza yapmayacağını ya da kendisini yolda bırakmayacağını zannetmektedir. Fakat ne yazık ki bu varsayım doğru değildir. İlk 10’000 kilometreden sonrasında, hangi marka araç olursa olsun, sıkıntı çıkarmayacağı anlamına gelmiyor. Doğrusu, üretim aşamasında onca kontrol ve test kullanımlarına rağmen bu durumun bu denli düşük kilometrelerde yaşanması da ironik bir durum.

Ülkemizde yedek parça temini açısından bazı araç markaları sıkıntı çıkarıyor olsa da Nissan yedek parça bulunabilirliği, bu grubun dışında yer alıyor. Türkiye içinde sayısız tedarikçi ve yaygın servis ağıyla bu sorun tamamen ortadan kalıyor diyebiliriz. Fakat yine de tüm paçaların bulunabilirliği tartışmaya açık bir durumdur. İşte bu tartışmayı sonlandırmak adına yola çıkan Parça Ofisi, müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve orijinal yedek parça parolasıyla yola çıkmış, Türkiye’nin en büyük otomobil yedek parça sağlayıcısı olmaya aday bir kuruluştur.

Nissan yedek parçaları, Parça Ofisi’nin yalnızda bir bölümünü oluşturmaktadır. İçerisinde onlarca farklı markanın yedek parça ürünlerinin barındığı bir sitedir. Satış öncesi, araştırmak ve doğru tedarikçiyi bulmak ne kadar önemliyse, satış sonrası destek ve parçaların garantisi gibi durumlarda yine bu site oldukça güvenilirdir. Yapılan alışverişin ardından ilişkinizin hiç kesilmeyeceği ve yıllar boyu güvenle devam edeceği bu siteye sizleri de bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Hyundai Yeni Super Spor'unu Tanıtacak

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here