Araba tavsiyesi

4.70K görüntülenmeAraç Tavsiyeleri
0 Yorum

Merhabalar, arabalar konusunda detaylı bir bilgiye sahip değilim. 45 bin tl civarına otomatik vites hatchback bir araç arıyorum. Tavsiyeniz ne olur?

Arabahaberim.com Cevaplanan soru 6 Haziran 2019
Bir Yorum Ekle

Aveo evet, donanım olarak ve motor olarak şu sıralar fiyat/performans aracı.

Bildiğim kadarı ile tam otomatik şanzımana sahip ve dizel ünite ile satışı yok. Aveo genellikle dizel-manuel şekilde alınıyor ve o şekilde oldukça mantıklı.

Eğer yılda 5-10 bin km arası sürüş yapıyorsanız Aveo çok mantıklı bir seçim olacaktır sizin için. Ancak GM yani Chevrolet-Opel motorlarına takılan lpg’ler verimli ve sorunsuz olmuyor. Benzin ile binecekseniz almanızı önerebilirim.

Arabahaberim.com Cevaplanan soru 6 Haziran 2019
Bir Yorum Ekle
fatiherr(anonim) 0 Yorum

Cevabınız için teşekkür ederim. Yeni kasa Otomatik Chevrolet Aveo konusunda yorumunuz nedir? Fiyatı muadillerine göre daha uygun.

Arabahaberim.com Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi 6 Haziran 2019
Bir Yorum Ekle

Merhabalar,

Bütçeniz özellikle otomatik bir araç için bir hayli tehlikeli bir sınırda. Modelli ve teknolojik bir otomatik çıkaracağı bir masrafla üzücü olabilir.

Toyota Yaris, Honda Jazz, belki 2009 civarı 1.4 Corsa D, tavsiye edebilirim. Özellikle aileniz genişse ve bagaj ihtiyacınız varsa Jazz sizi mutlu edecektir. Otomatikte japon araçlarını tercih etmeniz olası arıza ihtimali bakımından daha doğru olacak.

Bir de almadan önce aracı gerçekten uzman bir ekspertizde iyice test ettirin, edin.

Arabahaberim.com Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi 5 Haziran 2019
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.
DMCA
PROTECTED