2021 Honda Accord Yeni Tasarım Yüzü Belli Oldu

Amerika Birleşik Devletleri’nde hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşan Honda Accord, bu yeni tasarımı ile görücüye çıkmaya hazır hale geldi. 2021 Honda Accord yeni makyajlı yüzü ile beğeni toplarken aynı zamanda teknolojik anlamda da çalışmaların yapıldığını söylemek isteriz.

Japon otomobil üreticisi Honda, yeni Accord modeli için yapmış olduğu çalışmalarda en çok ön kısma ağırlık verdikleri gözlerden kaçmıyor. Bir önceki modele göre daha sadece ve şık bir tasarıma ulaşmış olduğunu söylemeliyiz. Ön yüzeyde bulunan ızgara daha geniş bir yapıya ulaşmış olup, görünüm olarak daha dikkat çekici bir hale geldiğini görüyoruz. Minik sis farları ve siyah renk tonlarının uyumu dikkat çekerken, üzerinde bulunan kısa LED farlar menzilleri; daha uzun mesafeye ulaşmış bulunuyor.

"<yoastmark

Yazı Başlıkları(İncele)

2021 Honda Accord Tasarımı Ve Özellikleri

Kısaca Honda markasının 2021 Accord için sadece ön panele ağırlık verdiğini söylemek isteriz. Diğer dış tasarımda değişen pek bir şeyin olmadığı bir gerçek..

Aracın iç tarafına geçtiğimizde ise karşımıza çıkan 8 inç büyüklüğüne sahip ekran; Apple CarPlay ile Android Auto desteğini barındırıyor ve bu ekran, tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulacaktır. Arka tarafta oturacak yolcular için ise; iki adet yeni USB çıkışının eklendiğini görüyoruz.

"<yoastmark

Güvenliğe daha fazla ağırlık veren Honda mühendisleri, bu yeni kasa üzerinde bulunan frenleme sistemini daha iyi hale getirilerek fren mesafesi kısalmış ve aynı zamanda frenleme daha pürüzsüz bir hale gelmiş. Yol tutuş hakimiyeti ve direksiyon hissiyatı bir önceki modele göre bir tık iyileştirilmiş gibi gözüküyor. Bu model üzerinde şerit takip asistanı gibi birçok güvenlik donanımlarına da yer verildiğini belirtelim.

2021 Honda Accord modeli için söylenecek fazla pek bir şey olmasa da, arka koltuk üzerinde bulunan sensör çok iyi düşünülmüş. Bu sensörler sayesinde arka koltukta evcil hayvan ve çocuk unutmak imkansız bir hale gelecek.

İlginizi Çekebilir  Hindistan'lı Tata Nexon Satışa Çıkıyor

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here