Eskişehir’de Oto Ekspertiz Tavsiyesi

Oto ekspertiz hizmeti, teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilin ayrıntılı bir şekilde incelenmesi ve rapor hazırlaması işleminin genel adıdır.İşini profesyonel olarak yapan ustalara yaptırılacak oto ekspertiz hizmeti ile araçla ilgili önceden meydana gelen kazaların tespiti, değişen parçalarının tespiti, mekanik aksamındaki sorunların tespiti ve her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra araçta yakın zamanda hasar olarak ortaya çıkabilecek yerleri ile ilgili de ayrıntılı bilgiye ulaşılabilmektedir.

eskişehir ekspertiz firması

Ekspertiz Yaptırmak Neden Önemli?

Uzmanlar ikinci el araçlar için mutlaka oto ekspertiz raporu almak gerektiğini belirtmektedirler. Artık yaygınlaşan bu hizmetleri çok daha uygun fiyatlarla alabilmek mümkün olduğundan bu paradan kaçmadan ve can güvenliğinizi riske atmamanız ve aracınızı en iyi şekilde tanımanız için Eskişehir Oto Ekspertiz firması Doktor Oto Ekspertiz gibi firmalara aracınızı muayene ettirmeniz çok önemlidir.

2.El Araç Alırken Ekspertiz Yapın

Ayrıntılı check up hizmeti ile Eskişehirde ekspertiz alanında en çok tercih edilen yer olan Doktor Oto Ekspertiz bilmeniz gereken her türlü bilgiyi açık, şeffaf ve tarafsız olarak sizlere sunmaktadır.

Eskişehir Oto Ekspertiz firması Doktor Oto Ekspertiz ile aracın kaporta aksamında değişen, boyanan, işlem gören parça olup olmadığı, güç ve tork değerleri, aktarma organlarındaki sürtünme kayıpları, sadece yük altında ortaya çıkan arızaları, motorun güç üretebilme ve ürettiği gücü tekerleklere yansıtma durumu, takometre ve hız göstergesinin hata oranı, fren testi, motor-şanzuman kulakları, motor-şanzuman yağ kaçakları, ön arka amortisörler ve balatalar, rot, debriyaj boşluğu, egsoz, benzin deposu, alt aksam, debriyaj hidroliği, kavrama, motor soğutma sistemi, el freni, polen filtresi, klima, akü, şase, taban sacı, bagaj havuzu, salıncak  gibi her türlü alanı ayrıntılı olarak kontrol edilmekte ve raporlama yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Trafik Cezası Ödemeleri Online Nasıl Yapılır ? Trafikte Nasıl Güvende Olunur ?

Aracınıza Kapsamlı Ekspertiz Yaptırın

Son teknoloji ile donatılmış, tam donanımlı, kaliteli ve profesyonel kadrosu ile sizlerin hizmetinizde olan Eskişehir Oto Ekspertiz firması Doktor Oto Ekspertiz ile araçlarınızı çok daha yakından tanıyın.

2.el araçlarda sağlıklı ve güvenli bir sürüş için araçlarınızı mutlaka Eskişehir ekspertiz firması tarafından sağlanan check up hizmetinden geçirin. Ayrıntılı bilgi, irtibat ve randevu için www.doktorotoekspertiz.com web sitesini ziyaret ediniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here