Renault Talisman Estate’den Haber Var

Laguna’nın varisi yeni Talisman Estate’nin ilk fotoğrafları Renault tarafından paylaşıldı. Talisman Eylül’de resmi olarak Frankfurt’ta tanıtılacak.

talisman-stationwagon-arabahaberim1

 

Renault’un kısa bir süre önce duyurduğu Talisman doğrudan Laguna’nın yerini aldı. Laguna’nın üretim bandında yükselecek olan model Estate adında uzun hatchback bir kasayla ve sedan versiyon ile satılacak. 2016 yılı başlarında satışa çıkarılması planlanan Talisman, önümüzdeki ay düzenlenecek olan Frankfurt Motor Show‘da resmi olarak tanıtılacak.

Estate versiyonunun birkaç fotoğrafını yayınlayan Renault modelin bagaj hacmi ve diğer teknik özellikleri ile ilgili bilgi vermedi ancak sedan versiyondaki 608 litre hacimden daha yüksek olmasına kesin gözüyle bakılmakta. Ayrıca Talisman’da Renault’un yeni geliştirdiği 8.7″ dokunmatik multimedya sistemi kullanılacak. Ayrıca otomatik park sistemi, Bose ses sistemi gibi donanımlar da standart olarak sunulacak.

Talisman’ın Avrupa ile birlikte Türkiye’de de 2016 yılı başlarında gelmesi bekleniyor. Yeni Talisman Estate’nin fotoğraflarına aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Yeni Megane'ın Fiyatları Belli Oldu

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here