Yeni Fiat Punto’ya Ait Tasarım Sızdırıldı

Egea’nın çıkışından sonra kendinden bolca söz ettirmeyi başaran Fiat, yeni Punto’nun 2017 yılında satışa sunulacağını doğruladı.

2016punto-arabahaberim

Geçtiğimiz günlerde bir forumda paylaşılan yorumda, yeni Punto’nun çizimi yayınlandı. Henüz doğrulanmasa da Egea’dan izler taşıyan yeni Punto selefine göre daha kalıplı olacak ve görünüm olarak Fiat’ın güncel tasarım anlayışından izler taşıyacak.

İlk kez 2005 yılında piyasaya çıkan Punto, yeni kasası ile 2017 yılında satışa çıkacak. 5 kapılı olarak piyasaya sürülecek olan Punto’nun henüz coupe versiyonu ile ilgili bilgi mevcut değil. Yeni Punto’nun Egea ile aynı motor seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

 

İlginizi Çekebilir  En Sık Rastlanan Araba Arızaları Nelerdir?

2 YORUMLAR

  1. Tasarım güzele benziyor iç tasarımınıda görebilseydik keşke. İç tasarımınıda geliştirmişlerse punto almayı düşünebilirim açıkçası hem segmentlerine nazaran uygun fiyatı ile de cezbediyyor ancak bu tasarımla fiyat aynı oranda artacak mı orasıda önemli tabi ki

    • Artan enflasyon ve bu artışın en büyük kurbanlarından olan otomotiv sektörü. İster istemez bu durumdan payını alacaktır yeni Punto da. Tahminim 50 bin başlangıç fiyatı ile gelir, ideal donanım ve motor ile 57-58 bine alınabili.r

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here