Yıllık Araç Kiralamada Profesyonel Çözüm

Araç kiralama hizmetleriyle, lüks araçları kullanma fırsatı bulabilirsiniz. Tabanı yüksek jiplerle kırsal kesimde, tabanı alçak şehir içi araçlarla şehir içinde rahat bir gezinti yapabilirsiniz. Aileniz için en uygun araç seçenekleri, online kategoride kiralanabilmektedir. Yıllık araç kiralama hizmetleriyle, uzun vadede hesaplı kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Yıllık Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama hizmetlerinde hesaplı yıllık kiralama seçenekleri, 5S farkı ile sunulmaktadır. Aylık 1700 T.L gibi uygun fiyat seçeneğine sahip olan bu kiralama seçenekleri, bireysel kategoride tercih edilebilir. Uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde yıllık seçenekler, günlük seçeneklere göre daha hesaplıdır. Sürenin uzaması ile birlikte kira ücretleri düşmektedir. Aracın modeline ve konforuna göre kira miktarı farklılık göstermektedir. Hayalinizdeki lüks araçları kullanma fırsatı veren firmamız, bu kategoride etkili çözüm yöntemleri hazırlamaktadır. Sözleşmeli gerçekleştirilen ve müşteri memnuniyeti odaklı oto kiralama hizmetimiz, online rezervasyon olanaklarına sahiptir. Kiralama kategorisinde profesyonel çözüm yöntemlerini tercih eden herkes için, seçenekleri bir araya getiriyoruz.

 Kiralama İşlemlerinde Sözleşme

Tercih edilen kiralık araçlar, sözleşme usulü ile kiralanmaktadır. Sözleşmede adı geçen kişiler dışında hiç kimse aracı kullanmamaktadır. Aracı adı geçenlerin dışında kişilerin kullanması, bu kategoride sözleşmenin geçerliliğini ortadan kaldırmaktadır. Çekilme, kaza ve benzeri durumlarda firmamızı arayabilirsiniz. Sözleşmenin bitmesine yakın kiralık araç, firmaya teslim edilmelidir. Sigortalama ve diğer konularda pratik ve etkili seçenekler, oto kiralama hizmetinde meydana gelecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Sanayi bakımı ve vergi işlemleri firmamıza aittir. Sigortanın geçerli olması, aracın sözleşmeye göre kullanımına bağlıdır. Pratik, etkili rent a car hizmetlerinde, aracın yasa dışı kullanımı veya kötü kullanımı, sözleşmenin fesh edilmesine neden olmaktadır. Araç kiralama fiyatları seçenekleriyle hayalinizdeki araçları kullanma fırsatı veren 5S, bu kategoride istediğiniz çözümleri pratik bir şekilde sunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız için en uygun araç seçeneklerine sahip filomuzda, aradığınız bütün seçenekler bir arada bulunmaktadır.

Hizmet kalitesini sürekli olarak genişleten filomuz, sürekli yeni araç seçenekleriyle desteklenmektedir. Firma bazında yıllık kiralama olanağı sunan firmamız, bu fırsatı bireysel kategoride de sunmaktadır. Tatilde ve seyahatte, klimalı ve konforlu araçlarla gezmenin keyfini yaşamak istiyorsanız, araç filomuzdaki seçenekleri tek tek değerlendirebilirsiniz. Yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının dondurucu günlerinde, klima ve ısıtıcı kategorisinde profesyonel araçlarımızla keyifli bir gezinti yapabilirsiniz.

 

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here