OtoSOR’un Yenilikçi Hizmetleri ile Araç Almak & Satmak Artık Çok Kolay!

OtoSOR, otomobil sektöründeki deneyimi, alanında uzman kadrosu ve farklı hizmetleriyle; ikinci el araba almanız ve satmanız konusunda geniş imkânlar sunar. OtoSOR’da birçok farklı otomobil tipini, markasını ve modelini bulabilirsiniz. Bu arabalar arasında, özelliklerine göre aramalar yapabilir, hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz. OtoSOR değişik otomobil tiplerinin yanı sıra hizmetleriyle de kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Otomobil sektöründe, geniş ve uzman bir kadroya sahip olan firma, deneyimi ile güvenli bir alışveriş ortamı sağlar. Müşteriyi odak noktası olarak belirleyen OtoSOR, birçok iş ortağıyla birlikte özel ve esnek çözümler sunar. İkinci el otomobil piyasasının öncüleri arasında yer alan firmada, dört farklı tipte hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetler; vadeli satış, takas, nakit alım ve parato olarak karşınıza çıkar. Her bir hizmet başlığı, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler sunar. OtoSOR, ‘bütünsel hizmet anlayışı’ bakış açısıyla, koşulsuz şekilde müşteri memnuniyetine odaklanır.

OtoSOR Nedir?

2017 yılında kurulan OtoSOR, başta vadeli ödeme olanağı olmak üzere çeşitli hizmetler sunarak, ikinci el araba satın almanızı ya da takas etmenizi sağlayan platformdur. Bu platform, ikinci el otomobil alımı gibi riskli olabilecek yatırımlarınızı, güvenilir hale getirir ve tüm riskleri ortadan kaldırır. Güvenli alışveriş ortamı amacıyla kurulan firma, müşterilerine nakit ödemeyle otomobil satışı imkânı da sunar.

OtoSOR’a yaptığınız başvurunun onaylanması halinde; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da otomobilinizi aynı gün alabilirsiniz. Eğer çevre illerde yaşıyorsanız, talebiniz onaylandıktan bir gün sonra işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

OtoSOR Nasıl Çalışır?

OtoSOR, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda temelde dört farklı alanda, birçok farklı hizmet sunar. Bunlar; vadeli satış, takas, nakit alım ve paratodur. Bu hizmetler ise şu şekilde detaylandırılabilir;

  • Vadeli Satış: Bu hizmet ile hayalinizdeki otomobile, uzun yıllar beklemeden hemen kavuşabilirsiniz. OtoSOR, yüzde 30 peşinat ve 48 aya varan vade seçenekleri sunar. Vadeli satışta, çekiliş, kura ya da sıra beklemenize gerek yoktur. Hızlı bir değerlendirme sürecinin ardından, başvurunuz onaylanır onaylanmaz otomobilinizi alabilirsiniz. Size, kredi ve kefil derdi olmaksızın, arkanıza yaslanarak dilediğiniz otomobili seçmek kalır.
  • Takas: Eğer arabanızı değiştirme vaktinin geldiğini hissediyorsanız, takas seçeneği tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Araç takas yönteminde OtoSOR, otomobiliniz için değerinde fiyatlandırma teklifinde bulunur. Ücretsiz fiyat değerlemesinin yanı sıra, ekspertiz hizmetinizi de OtoSOR’un anlaşmalı olduğu kurumlardan yine ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Araç ekspertizi ve fiyatlandırma uzmanı görüşü sonrası aracınız için nihai fiyat belirlenir ve size teklif sunulur. Teklifi kabul ettiğiniz gün içerisinde yeni otomobilinize vadeli ödeme ile kavuşabilirsiniz.
  • Nakit Alım: Bireysel kullanıcılar için araç satmak hiç şüphesiz zahmetli bir iştir. OtoSOR, bu sürecin zahmetsiz ve sorunsuz geçmesini sağlar. Otomobilinizin bilgilerini OtoSOR ile paylaşarak, değerini öğrenebilir ve anlaşmalı kurumlarda ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz raporu incelenerek, aracınızın değerinde bir fiyat çıkarılır. Otomobilinizi satmaya karar verdiğiniz takdirde, ücreti aynı gün hesabınıza gönderilir.
  • Parato: Bu hizmet, nakit paraya ihtiyacınız olduğunda otomobilinizden vazgeçmek zorunda kalmadan yenilikçi bir çözüm sunar. Bu hizmeti kullanmak için Parato başvurunuzu yaptıktan sonra değerlendirme süreci başlar. Ardından anlaşmalı kurumlarda OtoSOR’a özel avantajlı fiyatlarla ekspertiz yapılır. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra paranız aynı gün ödenir ve otomobiliniz ile evinize dönebilirsiniz. Parato ile, arabanız sizde kalırken, kalan ödemelerinizi OtoSOR’a taksitle gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle nakit ihtiyacınızı arabanızı satmadan karşılamış olursunuz.
İlginizi Çekebilir  En Çok Değerlenen Arabalar Hangileri?

OtoSOR’u Neden Tercih Etmelisiniz?

OtoSOR’u tercih etmeniz için en önemli neden güvenli ve kaliteli hizmeti, uzman kadrosuyla sunmasıdır. Bunun yanı sıra birçok farklı tipteki otomobili bulabilir, dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz. SUV, Hatchback, Sedan gibi farklı tiplerdeki otomobillerin yanı sıra, hafif ticari tipindeki arabalarınızı da alıp, satabilirsiniz. Hızlı onay sistemi, esnek ve uygun vade seçenekleri, güvenli alışveriş ortamı ve geniş araç portföyü; OtoSOR’u neden tercih etmeniz gerektiğini gösteren hizmetleri ve çözümleri içerir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here