2017 Honda Civic’in Ayrıntılı Görselleri Yayınlandı

Ay sonu düzenlenecek olan Paris Otomobil Fuarı ile resmi olarak tanıtılacak olan yeni jenerasyon Honda Civic’in ayrıntılı görselleri yayınlandı.

honda-civic-2017-1

Yeni kasası ile onuncu jenerasyon olacak Honda Civic, marka yetkililerinin de tabiri ile gençleşti ve genç kullanıcılara hitap edecek. Beş kapılı hatchback olarak satışa sunulacak olan Civic, ilerleyen zamanlarda geniş aileler için Station Wagon kasa tipi ve üç kapılı olarak da satın alınabilecek.

Yeni jenerasyon Civic, önceki versiyonuna göre 13 cm daha uzun ve 3 cm daha geniş olacak. Daha sportif olacak olan yeni Civic 1.0 litre 127 hp ve 1.5 litre 180 hp iki yeni turbo destekli motor ile duyuruldu. Performanslı bu iki motor da 6 ileri manuel veya CVT şanzıman ile satın alınabilecek.

honda-civic-2017-9

Yeni Honda Civic’in iç kısmında 7″ büyüklüğünde bir dokunmatik panel mevcut. Apple Car ve Android Auto destekleyen sistem, Garmin navigasyon sisteminin 5 yıl lisansı ile gelecek.

honda-civic-2017-11

Genişleyen teker aralıkları ile en çok eleştirilen özelliklerinden olan arka diz mesafesi 95 mm artırılmış. Bagaj hacmi 478 litre olarak açıklanan otomobilin arka koltukları yatırılarak bagaj hacmi artırılabilmekte.

Yeni Civic, Çarpışma uyarı sistemi, Adaptif hız sabitleyici, Kör nokta uyarı sistemi, Şerit takip asistanı gibi güvenlik donanımlarına sahip olacak. Önümüzdeki yılbaşından itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacak olan Civic’in başlangıç fiyatı 19 bin Euro dolaylarında seyredecek.

Yeni jenerasyon Civic’in ayrıntılı görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Yeni Civic İspanya'da

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here