Araç Kiralamada En İyisini Tercih Edin.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Enterprise, ayrıcalıklı hizmet kalitesini Türkiye’de de devam ettiriyor. Halihazırda ülke sınırları içinde 27 ilde hizmet veren şirket, dünyanın 85 farklı ülkesindeki varlığını geliştirerek sürdürüyor. Güvenli araç kiralama için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunuyor. Enterprise, tüm bunları sizin için standart hizmet haline getirerek ödüllü bir Rent a Car şirketi olmanın gereğini başarılı bir biçimde sergiliyor. Başarısını koşulsuz müşteri memnuniyeti, en iyi fiyat garantisi ve satış sonrası müşteri hizmeti kalitesi gibi çeşitli unsurlarla katlamaya devam eden şirket, dünyanın her yerinde kiralık araba temininde yanınızda olmaya ve en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Beklentilerinizi Karşılayan Araç Tercihi

Enterprise, araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuz koşullarda en uygun araca en ideal fiyatlarla ulaşmanızı sağlamak için mükemmel seçenekler sunuyor. Dizel ya da benzinli, otomatik ya da manuel vites ve daha bunun gibi birçok farklı beklentiyi karşılayan; binek, ticari, SUV gibi araç tercihleri, Enterprise ürün gamında yer alıyor. Yerel ve dünya çapında anlaşmalı olduğu büyük kiralama şirketleri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz kiralık araba en kısa zamanda ve en uygun koşullarda hizmetinize sunuluyor.

Uçak Seyahatlerinin Konforu Enterprise İle Devam Ediyor

İş gezisi ya da tatil için uçakla seyahat etmeyi tercih ettiğinizde Enterprise hava limanı teslimatlı kiralık araba seçeneklerinden bir tercih yaparak uçakla seyahat konforunuzu sürdürebilirsiniz. Zamandan ve nakitten tasarruf sağlayan araba kiralama yöntemi ile vaktinizi seyahat amacınıza uygun aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. Üstelik, her yere kolay ve rahat ulaşım sağlayan özel araç konforunuzla birlikte.

Enterprise tarafından zaman zaman çeşitli hava yolu şirketleri ile yapılan özel anlaşmalar sayesinde uçak yolculuğundan rent a car hizmetine aktarma yapmak, oldukça önemli avantajlar sağlıyor. Uçak biletinize yapılan avantajlı indirimler, zaten cazip bir seçenek olan araç kiralama yöntemini daha ilgi çekici hale getiriyor.

İlginizi Çekebilir  Sollama Nasıl Yapılır? Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sorunsuz Araç Kiralama

Enterprise, 20’den fazla araç grubu arasından seçebileceğiniz ve size en uygun aracı mükemmel fırsatlarla sağlıyor. Dönemsel kampanyalar, çeşitli işbirlikçi kuruluşlar ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde günlük, haftalık ya da aylık kiralamalarda ekstra fırsatlar yakalamak da mümkün oluyor. Bireysel araç kiralamada benzersiz fırsatlar sunan Enterprise, kurumsal kiralama için araç filosu hizmeti gibi farklı seçenekler de sunuyor. Araç kiralamanın en avantajlı yanlarından olan vergi, sigorta ve servis bakımı gibi takip gerektiren detaylar, Enterprise tarafından sizin için kolayca hallediliyor. Araçların kiralanırken temizliği ve güvenilirliği, firma tarafından özenle sağlanıyor.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Enterprise’a güvenin ve siz dünyayı keşfe çıkarken başka hiçbir şey düşünmeyin.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here