2018 Mercedes A Serisinin İç Tasarımı Ortaya Çıktı

Mercedes’in Ağustos’ta satışa sunacağı A serisinin haberini geçtiğimiz günlerde yapmıştık. Cenevre Otomobil Fuarında ilk kez gün yüzüne çıkacak olan modelin ayrıntılı görselleri yayınlandı.

Markanın en alt segment serisi olan model, yenilenen yüzü ve teknolojileri ile artık lüks bir otomobil haline gelmiş. Otomobille ilgili birkaç görsel paylaşılırken Mercedes 2 Şubat’ta A serisinin canlı tanıtımını yapacak.

Yayınlanan görsellerin henüz tam olarak yeni A serisinden alındığı kesin olmasa da otomobilin hacmine baktığımızda doğruluk payının yüksek olduğunu anlıyoruz. Otomobilde ilk olarak birkaç yıl önce S serisi ile sunulan, ortak gösterge ve bilgi ekranı yer alıyor. Opsiyonel olarak sunulacak olan bu donanım A serisine oldukça premium bir hava katmış.

 Bu büyük ekranları kontrol etmek için ise Mercedes, küçük bir vites kolunun önüne dokunmatik panel eklemiş. Bu sayede medya ve navigasyon sisteminin kolayca kontrol edilebilmesi amaçlanmış.

Önümüzdeki hafta Mercedes tarafından canlı yayın ile tanıtılacak yeni A serisi, Ağustos ayında Avrupa pazarında satışa çıkacak.

Yeni A serisinin fotoğraflarına aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir  Karşınızda G63 AMG Sahara Edition

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here