Egea Station Wagon’un Ayrıntıları Açıklandı

Türkiye’de üretilen Fiat’ın büyük yatırım yaptığı modeli Egea, hatchback versiyonun ardından Station Wagon ile satışa sunuldu.

egea-sw-arabahaberim-2

Halihazırda birçok bayide stoğu bulunan Egea Station Wagon, 1.6 dizel Multijet motoru ve 6 ileri yarı otomatik şanzıman kombinasyonu ile satın alınabilmekte. 5 yıl veya 100 bin km garantisi veren Fiat, yeni modeli Egea SW’yi 86.990 TL başlangıç fiyatı ile satışa sundu.

Egea Station Wagon için sedan versiyonda satın alınabilen Easy donanımı sunulmayacak. Lounge Plus ve Urban Plus adında iki donanım paketi ile sunulacak otomobil donanım olarak oldukça iddialı bir model.

egea-sw-arabahaberim

Baz donanım olarak nitelendirebileceğimiz Urban Plus donanımı, 6 hava yastığı, 16 inç aliminyum jantlar, dijital ve otomatik klima, led gündüz farları ve çelik tavan rayları gibi donanımlara sahip. Ayrıca bluetooth, usb,aux destekl 5″ dokunmatik ekran standart donanım olarak sunulmakta. Acil Fren Destek Sistemi, Çarpışma Önleme Sistemi, Hız Sınırlama Sistemi tüm Egea Station Wagon modellerinde mevcut.

egea-sw-arabahaberim-3

Urban Plus’a yaklaşık 6 bin Tl fark ile tercih edilebilen Lounge Plus donanımında ise 7″ geri görüş kamerası destekli dokunmatik multimedya sistemi, 17″ çelik jantlar, far ve yağmur sensörleri sunuluyor.

Otomatik şanzımanı ve verimli motoru ile Egea Station Wagon 3.9 litre yakıt ortalamasına sahip. Performans olarak da iç açıcı olan modelin maksimum hızı 200 km olarak belirlenmiş.

Egea Station Wagon Güncel Fiyat Listesi:

egea-sw-fiyat-arabahaberim

İlginizi Çekebilir  Fiat Egea 1.6 Multijet Otomatik İnceleme

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here