Makyajlı Polo Tanıtıldı, Türkiye Fiyat Listesi

Volkswagen’in dünyada ve ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaştığı modeli Volkswagen Polo, abisi Golf gibi makyajlanmıştı. Yenilenen B segmenti otomobil 16 Haziran’da resmi olarak tanıtılacak.

Üst modeli Golf ile benzerliği dikkat çeken yeni Polo, daha geniş ve uzun görünüyor. Keskinleştirilen ön hatlar ve yenilenene led farlar Polo’yu daha sportif bir otomobil haline getirmiş.

Özellikle C sutununda değişiklikler görülen Polo’da arka cam biraz daha yatık hale getirilmiş. Teknik bilgiler henüz elimize ulaşmamış olsa da MK6 Polo’nun daha geniş bir iç hacme sahip olacağı kesin gibi.

Yeni motor seçenekleri ile sunulacak olan Volkswagen Polo 2017’nin son günlerinde satışa sunulacak. Polo ile 1.0 litre benzinli 3 adet motor seçeneği sunulacak. Bu motorların hepsi 3 silindirli olacak ve sırasıyla 64, 73 ve 114 hp güç üretecekler. 64 hp versiyonun Bluemotion motor olacağı ve sadece 5 ileri manuel şanzıman ile satılacağı tahminler arasında. Makyajlı Polo ile yine DSG yarı otomatik şanzıman tercih edilebilecek.

Makyajlanan Polo Türkiye pazarına dizel versiyon ile sunulmadı. Modelin en baz versiyonu 70.500 lira fiyat etiketine sahip.  Metalik renk ve panoramik cam tavan opsiyonları ile alınabilen Polo için ayrıntılı fiyatlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2018 Volkswagen Polo Fiyat Listesi

Güncelleme 16.03.2019

Volkswagen Polo Mart 2019 itibarıyla 92.300 TL başlangıç fiyatı ile satılmakta. Belirtilen fiyattaki otomobil ise 1.0 litre atmosferik bir benzinli motora ve Trendline donanıma sahip.

İlginizi Çekebilir  4x4 Passat Yakında.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here