Eskişehir’de Kurumsal Ekspertiz: Experix

Kurumsal oto ekspertiz firmaları arasında yer alan Experix, gerekli tüm donanıma sahip uzman ekip kadrosu ile işini titizlikle yapmaktadır. Ayrıca sektörde uzun yılların getirmiş olduğu deneyimle var olan köklü bir firmadır. 25 yıldır otomotiv sektörü içerisinde yer alan Eskişehir Experix kurumsal oto ekspertiz firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır. Tüm araç model ve markalarına tek bir çatı altında güvenle ekspertiz işlemlerinin uygulandığı, en modern ve güncel teknolojiyi kullanabilen, kurulduğumuz günden bu yana çok sayıda araca garantili bir şekilde ekspertiz hizmeti vermiş, eğitimli uzman personellerimiz ile sürekli büyümekte olan ve kendini her daim geliştiren öncü bir firma olmayı başarmıştır.  Bu alanda sektörün öncüsü olarak 25 yıllık tecrübeyle, her türlü aracın kusurlarının eksiksiz bir şekilde tespitinde bulunan firmamız, siz kıymetli müşterilerimizin ilk önce canını daha sonra da cebini korumayı görev bilmiştir. Kurumsal olmanın vermiş olduğu sorumluluğun her daim farkında ve bilincindeyiz. Ayrıca her zaman tarafsız ve dürüst olduğumuzu da belirtmek isteriz. Güvenilir bir Eskişehir oto ekspertiz hizmeti almak için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Yaptırılmadan Neden Araç Alınmamalı?

el bir otomobil almaya karar verdiniz ve seçeceğiniz araç için çeşitli ilanlara göz atmaya başladınız. Almak istediğiniz aracın hiçbir masrafının olmaması ve daha önce yaşadığı herhangi bir kazasının ya da bir kaza kaydının olmaması, aranılan en önemli özellikler arasında yer almaktadır haliyle. Ancak ilanlarda belirtildiği üzere aracın tüm bakımlarının aksatılmadan yapılmış olması ve söylenildiği gibi kazasız olması vs. özelliklerin tam tersi bir durum ile karşı karşıya kalınabilmektedir.Zira araç alım satım sektöründe bu gibi çokça kullanılan ve kesinlikle inanılmaması gereken bu tarz ifade ve iddialar ile sizi kandırmaya çalışıp size araç satmaya çalışan kişilere karşı tedbirli davranarak bu durumun önüne geçebilirsiniz. Bu konudaki alacağınız en mühim tedbir ise oto ekspertiz raporu almak istediğinizi dile getirmek olacaktır. Böylelikle alacağınız araç hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ekspertiz işlemi ile aracın geçmişteki kayıtlarına da ulaşarak kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hasar Kaydı Olmayan Araç Hasarlı Olabilir Mi?

Çünkü kaza kaydı bulunmayan pek çok sayıda araç ile karşılaşabilirsiniz. Hiçbir hasar ve kaza kaydı olmamasına rağmen araçların ağır hasara sahip olabilir. Bu araçlar dışarıda onarılmış olabilir. Böyle bir ihtimali göz önünde bulundurarak oto ekspertiz raporunu ayrıntısı ile inceleyip her türlü olumsuzluğu bertaraf etmiş olursunuz. Öte yandan her türlü hileye başvurarak ilgili aracın kilometresini düşürme ihtimali de bulunur. Bu tarzdaki araçların kilometre tespitlerini yapmak teknik açıdan pek mümkün değildir; lakin geçmiş muayene kayıtları ya da  bakımları bize aracın kilometresi ile ilgili fikir sahibi olmamız konusunda yardım etmektedir. Tüm bu sebepler dolayısıyla oto ekspertiz yaptırmadan araç satın almanızı kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

İlginizi Çekebilir  2015 Audi A6 Reklamı

Yukarıda da bahsedildiği gibi özellikle 2. el araç satın alırken ciddi anlamda bir zarara uğramamak amacıyla aracı komple kontrolden geçirmek yerinde bir karar olacaktır. Çünkü daha önceden kullanılmış bir araç alırken yalnızca kaporta görünüşü ve motoruna bakmanızın yeterli olmadığını göz önünde bulundurmalısınız. Almaya karar verdiğiniz araç, her ne kadar dıştan temiz gibi görünse de bazı kısımları aşırı derecede yıpranmış ya da geçirdiği bir kazada bazı bölümleri değiştirilmiş olabilir. Bu durum, o aracın fiyatının düşmesi gerektiği anlamını ifade etmektedir. Bilerek ya da bilmeden böyle bir aracı satın alırsanız, sonrasında binlerce liralık bir masraf ile karşı karşıya kalmanız ihtimal dahilinde olacaktır. Bu sebeple oto ekspertiz uygulaması yaptırmak oldukça önem taşımaktadır. Aracı sadece sanayi ya da bu işten anlayan bir tanıdığa göstermek, birçok ayrıntının gözden kaçırılmasına sebep olabilmektedir. Bu durum sonradan ortaya çıkacak bir hasarın varlığına ve sizin de zarara uğramanıza sebebiyet vereceğinden dolayı böyle bir davranıştan kaçınmalısınız. Eskişehir Oto ekspertiz yaptırıp gerekli raporu alarak işinizi garantiye almalısınız. Bilhassa 10 yaşa kadar 2. el bir araç alırken, aracı komple teste sokmanız gerektiğini unutmamalısınız. Böylece aracın eskimesine bağlı olarak belirli bir fiyat tutarının tespit edilmesi de mümkün hale gelmektedir.

Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç alırken pert, tramer ve kaza kaydı olup olmadığının kontrol edilmesi, sonrasında ise teknik oto testinden geçirilmesi gerektiğini tüm oto ekspertiz uzmanları tavsiye etmektedir.

Experix, uzman kadrosu ile aracınızı ayrıntılı inceleyerek size araç hakkında gerekli bütün bilgilendirmeleri olarak yapmaktadır. Almak istediğiniz aracın kilometre kontrolünü yapmaktadır. Zaten önemli olan da oto ekspertiz hizmetinin bilincine vararak kendinizi garantiye almak için bu hizmetten yararlanmaktır. Bu konuda Experix ailesi, 7 gün 24 saat boyunca daima yanınızdadır.

İlginizi Çekebilir  En Ucuz Steam Cüzdan Kodu Satışı Yapan Siteler

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here